T6R servis vozů Volvo Praha Modřany

Autoservis, údržba - opravujeme, nevyměňujeme

Poskytujeme komplexní servis pro všechny typy osobních automobilů Volvo od pravidelných (garančních) prohlídek předepsaných výrobcem (díky blokové výjimce z roku 2010 k nám můžete jezdit i v záruční době bez obav ze ztráty záruky), až po náročné komplexní opravy (např. opravy převodovek, výměny motoru, renovace apod.). Disponujeme kvalifikovanými pracovníky s dlouholetou praxí na vozidlech této značky. Abychom mohli poskytovat ty nejlepší služby, používáme originální diagnostiku, která je vždy aktuální.
V servisu T6R o průběhu práce a zjištěných skutečnostech s vlivem na cenu opravy/údržby zákazníky informujeme a postupujeme jen s jeho souhlasem. Vždy se snažíme najít optimální řešení, dobře víme, kdy použít díl nový, z druhovýroby či bazarový. Opravujeme, nevyměňujeme.   

Při pravidelných (garančních) prohlídkách předepsaných výrobcem provádíme důkladnou kontrolu a výměnu opotřebených dílů dle pokynů servisních plánů specifikovaných pro daný typ Volva. Používáme maziva od firmy Shell a Mobil. 

Upozorňujeme, že montáž vlastních náhrandních dílů není možná! 

Ceník

Hodinová sazba servisu je 895 Kč/hod bez DPH.

Diagnostika závad - vždy aktuální

Provádíme diagnostiku závad za pomoci zařízení určeného pro značku Volvo Vida. Jedná se o originální přístroje, s pravidelně aktualizovaným sofwarem a můžeme tak kontrolovat i ta nejnovější Volva, nahrávat software, kódovat klíče. Stejnou diagnostiku mají autorizované servisy. Samotná diagnostika ovšem neznamená hned vyřešení problému, příčin stejné chybové hlášky může být víc a pak už záleží na zkušenostech a šikovnosti mechaniků.

    

Pneuservis, autoklimatizace, geometrie

Přezouváme, vyvažujeme, opravujeme a prodáváme pneumatiky.
Doplňujeme, čistíme, opravujeme a dezinfikujeme klimatizace na vozidlech Volvo.
Seřizujeme geometrii náprav podvozku vozů Volvo.
 

Náhradní vůz Volvo

V případě potřeby poskytujeme náhradní vozy Volvo C30, S80, V70 se sazbou od 690 Kč bez DPH /den.

Bazar Volvo - opravené, projeté, vyzkoušené vozy

V našem bazaru nabízíme kvalitní a zkontrolovaná Volva. Poskytujeme služby komisního prodeje i vykoupení Vašeho Volva na protiúčet. Na prodávaná vozidla v našem vlastnictví poskytujeme záruku 10 000 km nebo 1/2 roku. Dále poskytujeme asistenční službu při koupi vámi vybraného vozu Volvo na libovolném místě (auto odborně prohlédneme, projedeme). Zde je aktuální nabídka bazaru.
Pokud v bazaru není zrovna vůz, po kterém toužíte, napište nebo cinkněte, můžeme o něčem vědět nebo se začít po tom vašem dívat.

Registrace, STK, pojištění

Při dovozu nebo prodeji vozu zajišťujeme přihlášení vozu do registru vozidel, STK a i výhodné pojištění (Generali Česka pojišťovna) - šetříme váš čas.

Náhradní díly Volvo

V našem servisu nabízíme originální  náhradní díly Volvo nebo dodáváme použité náhradní díly. V případě zájmu o náhradní díl nový originální nás kontaktujte na tel.: +420 774 444 460; e-mail: dily@t6r.cz, použité pak na tel.: +420 724 100 742; e-mail: info@svedskedily.cz (použité díly má na starosti pan Patočka).

Prodej příslušenství

Pro fanoušky značky Volvo nabízíme různé drobnosti a vychytávky pro vylepšení vozu.

Dovoz vozidel Volvo ze zahraničí

Nabízíme zajištění dovozu vozidel Volvo ze zahraničí včetně zajištění nutných formalit, prověření vozu, provedení základní údržby a diagnostiky.

Asistenční služba

Pro naše zákazníky poskytujeme asistenční a odtahovou službu. V případě problému či poruchy na cestě se stačí obrátit na náš servis.
 

Obchodní podmínky

Zde si můžete prohlédnout nebo stáhnout obchodní podmínky našeho servisu T6R:

OP_T6R.pdf